Bizi Arayın

Peray Halı Yıkama Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.

Peray Halı Yıkama

Peray Koltuk Yıkama Hizmetleri

Peray Halı Yıkama

Peray Halı Yıkama Fabrikamız 2017 yılında Peray Grup bünyesinde Ankara Merkezli olarak faaliyete başlamıştır. Eryaman, Etimesgut Merkezli ve Gersan Sanayideki Fabrikamız dahil 3 Şubemiz ile Halı Yıkama hizmetine başlayan firmamız Ankarada bir fark yaratarak “Ankara’nın EN TEMİZ Halı Yıkama Fabrikası” sloganı ile çıktığımız bu yolda hedefimiz Ankara’nın ETİMESGUT – ERYAMAN – BATIKENT – SİNCAN – YENİMAHALLE – KEÇİÖREN – MAMAK – İNCİRLİ – ESERTEPE başta olmak üzere tüm bölgelerine en iyi kalitede hizmet vererek müşterilerimize en temiz halı yıkama hizmetini sunmaktır. Kalite çizgimizi her geçen gün arttırarak ilerlediğimiz bu yolda önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir.

KALİTEMİZE GÜVENİYORUZ! Beğenmezseniz ÜCRETSİZ! TEKRAR YIKIYORUZ!
Peray Halı Yıkama Fabrikası Memnun Kalmadığınız Halılarınızı Ücretsiz Tekrar Siz Beğenene kadar Yıkamaktadır. Teslimat Sonrası beğenmediğiniz halılarınız ile ilgili bir telefon kadar uzağınızdayız. Anında Servislerimizi Ücretsiz gelip halılarınızı alarak tekrar yıkama işlemine alacaktır.

Hemen Ara!

Peray Halı Yıkama

PERAY KOLTUK YIKAMAHEMEN BİZİ ARAYIN

Peray Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak Memnun Kalmadığınız Halılarınızı Ücretsiz Tekrar Siz Beğenene kadar Yıkamaktadır. Teslimat Sonrası beğenmediğiniz halılarınız ile ilgili bir telefon kadar uzağınızdayız. Anında Servislerimizi Ücretsiz gelip halılarınızı alarak tekrar yıkama işlemine alacaktır. 0532 629 08 66

Reklam