Bizi Arayın

Peray Halı Yıkama Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.

Ankarada Halı Yıkamada Lider Firma Peray Halı Yıkama

Ankarada Halı Yıkamada Lider Firma Peray Halı Yıkama
25
TEM

Ankarada Halı Yıkamada Lider Firma Peray Halı Yıkama

 

Temmuz Ayına Özel Profesyonel Halı Yıkama hizmettinde mükemmel fırsatlar sakın kaçırmayın!

Peray halı yıkama olarak ankaranın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama, koltuk yıkama, store perde yıkama işlemleri en titiz bir şekilde yapılır beğenmediğiniz takdirde tekrardan işleme alınmaktadır. Üstelik ÜCRETSİZ servis imkanımız ile 7/24 Çağrı merkezimizle sizlere hizmet vermek için buradayız.

Mamak Halı Yıkama 3 iş günü içerisinde teslimi yapılmaktadır.

Halı Bakımı Nasıl Yapılır?

Halı bakımında kolay yöntemler bulunmaktadır. Profesyonel yardıma ihtiyaç duymadan halılarınızda uygulayabilirsiniz. Bu yöntemleri uygulayarak, halılarınızı uzun yıllar yıpranmadan ve solmadan kullanabilirsiniz. Halı bakımı yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Halılarınızı belirli periyotlar içerisinde havalandırmalısınız. Bu şekilde biriken tozlardan kurtulabilirsiniz. Güçlü ve profesyonel elektrik süpürgesi yardımıyla halılarınızı süpürerek, vakumlamalısınız. Halınızı yıkarken zararlı olabilecek kimyasallar kullanmamalısınız. Deterjan, bulaşık sabunu ve çamaşır suyu gibi maddeler halılarınıza zarar verebilir. Güneş ışığına fazla maruz kalan halılar yıpranabilir ve rengi solabilir. Bu yüzden güneşli havalarda halılarınızı güneş ışınlarından korumalısınız. Halılar her gün süpürülerek, periyodik olarak yıkanmalıdır. Halı üzerinde ki eşyalar halıları yıpratarak şekillerini bozabilir. Bu tip durumlarda halının veya eşyaların konumu değiştirilmelidir. Halılarınızı taşırken kırmamalısınız, bunun yerine sararak taşıyabilirsiniz. Halılar yıkandıktan sonra iyice kurutulmalıdır. Halıları kurumadan sererseniz, nem nedeniyle koku yapabilir. Halılarınızı saklarken nemli yerleri tercih etmemelisiniz. Eğer saklayacağınız ortamda nem var ise poşet içerisine koymanızı öneririz. Halınızın ilmeklerini çekerek hareket ettirmemelisiniz. Bu durum onların kopmasına neden olabilir.

Halı Nasıl Yıkanır? Yıkanabilir Halı Nedir?

Yıkanabilir halılardan bahsedeceğiz. Bunun yanında “Halı nasıl yıkanır?” sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Klasik halıların zahmetle yıkanması nedeniyle, yerlerine makinede yıkanabilir halılar çıkmaya başlamıştır. Yıkanabilir halıları üzerlerindeki talimatlara dikkat edilerek makineye atmalısınız. Yıkama sırasında program talimatlara göre ayarlanmalıdır. Halı kaç derecede yıkanacak, süresi kaç dereceye ayarlanacakgibi talimatlar dikkatlice incelenmelidir. Bizler Peray Halı Yıkama Hizmeti olarak sizlere hizmet vermekte ve bu dertten sizleri kurtarmaktayız.

Halı üzerindeki lekeler halınıza iyice nüfuz etmeden yıkama işlemine geçilmelidir. Böylece halınızdaki leke daha kolay ve hızlı bir şekilde giderilecektir. Temiz su kullanarak lekeyi elinizle de silebilirsiniz. Silme işlemine leke çıkana kadar devam edebilirsiniz. Halınızı silerken sert ve yıpratıcı, bez ve fırçalar kullanmamalısınız. Siz lekeyi çıkardığınızı zannedebilirsiniz. Ancak leke tekrar meydana çıkabilir. Bunun sebebi dibe işleyen lekenin tekrar yüzeye çıkmasıdır. Leke tekrar belirdiyse halı yıkama işlemini birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Halı Yıkama işleminde önemli detaylardır.

Açık renkli halılar daha kolay kir göstermektedir ve daha zor temizlenirler. Halınızı seçerken kullanılacak yere göre renk seçimi yapmalısınız. Bu durum halınızın temizlenmesi için kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Leke çıkarıcılar halıları zamanla yıpratabilir. Halı üzerinde oluşan lekelere anında müdahale edilmesi oldukça önemlidir. Halı üzerine dökülen sıvıların üzerine hızlıca, kağıt havlu, bez veya vakumlu süpürge uygulanmalıdır. Dökülen maddenin cinsine göre seçim yapmalısınız. Leke çıkarılırken kimyasal temizleyicileri kullanacaksanız, halının görünmeyen bir kısmında test ederek başlayabilirsiniz. Kirlenen bölge yumuşak uçlu fırçalar ile kazınabilir. Ancak çok bastırılmaması gerekmektedir. Aksi halde halının deforme olma ihtimali vardır. Halılarınızın yüzeyine çay, kahve gibi sıcak içecekler temas ettirilmemelidir. Kullanım koşullarına göre halının farklı yerleri yıpranabilir. Peray halı yıkama hizmeti olarak garantili hizmet sunmaktayız.

PERAY KOLTUK YIKAMAHEMEN BİZİ ARAYIN

Peray Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak Memnun Kalmadığınız Halılarınızı Ücretsiz Tekrar Siz Beğenene kadar Yıkamaktadır. Teslimat Sonrası beğenmediğiniz halılarınız ile ilgili bir telefon kadar uzağınızdayız. Anında Servislerimizi Ücretsiz gelip halılarınızı alarak tekrar yıkama işlemine alacaktır. 0532 629 08 66

Reklam